MENU

Vstupenky k zájezdům do Barcelony

Už jste přemýšleli o tom, co všechno při zájezdu do Barcelony podniknete? Nabídneme Vám trochu inspirace. Zajišťovat vstupenky na barcelonské atrakce na poslední chvíli nebo snad přímo na místě se nemusí vyplatit. Vstupenky už mohou být vyprodané, nemusí se Vám hodit čas ke vstupu nebo budete čekat dlouhou frontu, než se dostanete na řadu. Vyhněte se těmto starostem a přiobjednejte si k Vašemu zájezdu vstupenky do barcelonských atrakcí. Všechno zajistíme za Vás a Vy si zájezd užijete bez starostí.

V případě, že si budete chtít k zájezdu některou z atrakcí přiobjednat, kontaktujte nás telefonicky (607 572 743), emailem (info@triplo.cz) nebo přes kontaktní formulář. Zakoupení vstupenek je limitováno jejich dostupností, která se s blížícím se datem odjezdu snižuje.

Kontaktní formulář
[recaptcha]

Sagrada Família

Chrám Sagrada Família je jednou z nejznámějších dominant Barcelony. Je dílem slavného katalánského architekta Antoni Gaudího. Jedinečnost mu dodávají jak nezvyklé tvary, věže a zdobení, tak i skutečnost, že je od roku 1882 stále ve výstavbě a po jeho dokončení se má stát nejvyšším svatostánkem světa.

Vstupenky jsou vázány na konkrétní čas a den, který s Vámi budeme konzultovat.

Samostatná vstupenka – 490 Kč/osoba
Vstupenka s audioprůvodcem (16 jazyků, česká verze není k dispozici) – 690 Kč/osoba
Vstupenka s průvodcem (AJ, NJ, FJ, ŠJ, IJ) – 720 Kč/osoba
Vstupenka s audioprůvodcem a výjezdem na jednu z věží – 890 Kč/osoba

 

Park Güell

Další z počinů architekta Gaudího je park Güell plný neotřelých architektonických prvků. Z parku mělo původně vzniknout celé zahradní město. Město z parku sice nevzniklo, o to zajímavější je možná park samotný. V parku najdete domy prapodivných až pohádkových tvarů bohatě zdobené mozaikami a sloupy, zahrady a další architektonické skvosty.

V ceně vstupenky je také doprava autobusem ze stanice metra přímo ke vchodu do parku. Vstupenky jsou vázány na konkrétní čas a den, který s Vámi budeme konzultovat.

Samostatná vstupenka – 290 Kč/osoba
Vstupenka s průvodcem (anglicky, francouzsky, španělsky) – 490 Kč/osoba

Barcelona Pass

Barcelona Pass je kartička, která Vám zajistí bezplatný vstup do více než 20 atrakcí v celém městě. V ceně karty je např. vstup do barcelonské ZOO, akvárií, několika Gaudího domů v centru zapsaných v UNESCO, prohlídka stadionu Camp Nou, plavba lodí nebo vyhlídkové jízdy patrovým turistickým autobusem. U vybraných atrakcí můžete navíc předběhnout frontu. Kompletní seznam trakcí zahrnutých v ceně karty naleznete zde. Kartička na Vás bude čekat v Barceloně.

Barcelona Pass platná 2 dny – 3 390 Kč/kus
Barcelona Pass platná 3 dny – 3 990 Kč/kus

 

Kontaktní formulář
[recaptcha]

Doporučené zájezdy

Varna z Prahy

Varna z Prahy

Bulharská Varn z Prahy s ubytováním se snídaní nebo s all inclusive
Prodej skončil
Více info
Zahrady Keukenhof 2021

Zahrady Keukenhof 2021

Poznejte s námi krásy největšího květinového parku v Holandsku.
Prodej skončil
Více info