MENU

Doprava z letiště na Fuerteventuře

U našich zájezdů nám záleží na tom, aby naši klienti neplatili zbytečně za služby, které nepožadují. U zájezdu na Fuerteventuru tak dáváme našim klientům na výběr, jakým způsobem se chtějí dopravit z letiště k ubytování. Ubytování se nachází v letovisku Caleta de Fuste asi 10 km od letiště a v nabídce je několik způsobů dopravy.

Místní autobus
Nejlevnější možností je cesta místním autobusem. Letovisko Caleta de Fuste se nachází asi 20 minut jízdy autobusem. Autobus odjíždí z letiště každých 15-30 minut a jeho zastávka v letovisku se nachází asi 10-15 minut pěší chůze od recepce. Cesta ze zastávky k recepci je dobře dostupná po chodníku.
Cena: 1,45 EUR za osobu, jedna cesta (cca 40 Kč, tedy cca 80 Kč za cestu tam i zpět), placeno na místě u řidiče

Soukromé taxi
Nejpohodlnější možností je cesta vlastním taxi. Řidič na Vás bude čekat v příletové hale s cedulkou s Vaším jménem a následně Vás odveze až k recepci. Při cestě zpět na letiště Vás řidič vyzvedne na recepci. Cesta taxíkem trvá asi 15 minut.
Cena: 850 Kč za taxi (až 4 osoby za stejnou cenu), cesta tam i zpět, objednáno přes CK

Autobusový transfer
Kompromisem mezi cenou a pohodlím je cesta autobusovým transferem. Autobusový transfer odjíždí z letiště jednou za hodinu a rozváží cestující po okolních hotelech. Autobus Vás tak zaveze přímo k recepci a na recepci Vás vyzvedne i při cestě zpět na letiště.
Cena: 250 Kč za osobu, cesta tam i zpět, objednáno přes CK

Doporučené zájezdy

Varna z Prahy

Varna z Prahy

Bulharská Varn z Prahy s ubytováním se snídaní nebo s all inclusive
Prodej skončil
Více info
Zahrady Keukenhof 2021

Zahrady Keukenhof 2021

Poznejte s námi krásy největšího květinového parku v Holandsku.
Prodej skončil
Více info