MENU

Vstupenky a výlety k zájezdům do Londýna

Už jste přemýšleli o tom, co všechno při zájezdu do Londýna podniknete? Nabídneme Vám trochu inspirace. Zajišťovat vstupenky na londýnské atrakce na poslední chvíli nebo snad přímo na místě se nemusí vyplatit. Vstupenky už mohou být vyprodané, nemusí se Vám hodit čas ke vstupu nebo budete čekat dlouhou frontu, než se dostanete na řadu. Vyhněte se těmto starostem a přiobjednejte si k Vašemu zájezdu organizované výlety nebo vstupenky do atrakcí. Všechno zajistíme za Vás a Vy si zájezd užijete bez starostí.

V případě, že si budete chtít k zájezdu některou z atrakcí přiobjednat, kontaktujte nás telefonicky (607 572 743), emailem (info@triplo.cz) nebo přes kontaktní formulář. Zakoupení vstupenek je limitováno jejich dostupností, která se s blížícím se datem odjezdu snižuje.

Kontaktní formulář
[recaptcha]

Oyster Card

Kartička Oyster Card Vám umožní cestovat hromadnou dopravou po celém Londýně. Na kartičku se nahrají peníze a jízdné se z ní strhává po přiložení ke čtečkám ve vozidlech nebo na turniketech ve stanicích metra a na nádražích. Kartička samotná stojí 150 Kč a nahrát si můžete libovolnou částku od 10 do 50 liber. Pokud Vám na konci pobytu zůstane na kartě nějaká částka, je možné dostat až 10 liber zpět. Na jednu kartičku může cestovat jen jeden cestující, stejně jako Oyster Card funguje také přikládání bezkontaktní platební karty.

Cena: 150 Kč + nabitá částka

London Eye

Ikona Londýna – vyhlídkové kolo London Eye se stalo jednou z typických atrakcí, kterými je Londýn známý. 32 prosklených kabin stoupá až do výšky 135 metrů. Za jasného počasí je vidět až do vzdálenosti 40 km. Za jedno třicetiminutové otočení uvidíte všechny památky, které jste už při zájezdu navštívili nebo ještě navštívíte, z ptačí perspektivy.

Cena: 830 Kč/osoba

Muzeum voskových figurín Madame Tussauds

Podejte si ruku s britskou královnou, projděte se po červeném koberci s Bradem Pittem nebo si plácněte se Supermanem. V muzeu voskových figurín Madame Tussauds potkáte stovky slavných osobností na jednom místě. Jsou sice uplácaní z vosku, od živých ale k nerozeznání. Lepší příležitost vidět tolik celebrit jen tak nedostanete.

Cena: 890 Kč/osoba

 

Kombinovaná vstupenka do London Eye a muzea Madame Tussauds za zvýhodněnou cenu 1 300 Kč/osoba.

Tower of London

Palác a pevnost Jejího Veličenstva, Tower of London, je velký palácový komplex na břehu řeky Temže. Tower působil pro řadu účelů – od královnina paláce přes zbrojnici až po vězení. Dnes jsou v Toweru vystaveny britské korunovační klenoty a celý komplex patří k oblíbeným turistickým místům.

Cena: 760 Kč/osoba

 

Legoland

Svět, kterému vládnou kostičky Lego, se nachází nedaleko Londýna ve Windsoru. Vydejte se jej prozkoumat a užijte si nezapomenutelný den plný her a zábavy. V ceně je vstupenka do Legolandu a transfer autobusem z centra Londýna až ke vchodu do areálu a zpět.

 

Cena: 2 390 Kč/osoba

Půldenní výlet ke Stonehenge

Stojí tam už 5 000 let. Ani historici, ani vědci neví s jistotou, k čemu Stonehenge sloužil. Bylo to náboženské místo, kalendář, nebo snad náměstí? Navštivte tuto záhadnou stavbu zahrnutou do světového dědictví UNESCO a udělejte si názor sami.

Cena zahrnuje dopravu klimatizovaným autobusem z centra Londýna ke Stonehenge a zpět, vstupenku ke Stonehenge a audioprůvodce (v angličtině, němčině, polštině, francouzštině, španělštině).
Cena nezahrnuje průvodce, česká verze audioprůvoce není k dispozici.

Odjezd v 8:30 dopoledne (návrat v cca 14:30) – denně
Odjezd v 13:30 odpoledne (návrat v cca 20:00) – denně od dubna do září

Cena: 1 590 Kč/osoba

Půldenní výlet ke královskému hradu Windsor

Navštivte druhý největší obydlený hradní komplex na světě (po Pražském hradě). Jedná se o jedno z oficiálních sídel královské rodiny.

Cena zahrnuje dopravu klimatizovaným autobusem z centra Londýna k hradu Windsor a zpět, vstup na cca dvouhodinovou prohlídku hradu a audioprůvodce (v angličtině, němčině, polštině, francouzštině, španělštině).
Cena nezahrnuje průvodce, česká verze audioprůvoce není k dispozici.

Odjezd: duben až září – denně v 13:45 (návrat v cca 18:30), říjen až březen – středa, pátek, neděle v 11:45 (návrat v cca 17:30)

Cena: 1 590 Kč/osoba

Celodenní výlet ke Stonehenge, do Windsoru a Římských lázní

Zkombinujte výlet ke starobylému Stonehenge, do královského hradu Windsor a Římských lázní ve městě Bath. V jednom dni stihnete navštívit 5 000 let starý záhadný Stonehenge, sídlo královské rodiny na hradě Windsor a Římské lázně napájené horkými prameny zapsané na seznamu UNESCO.

Cena zahrnuje dopravu klimatizovaným autobusem z centra Londýna a zpět, vstupné ke Stonehenge, do hradu Windsor a do Římských lázní, obědový balíček a doprovod anglicky mluvícího průvodce. Návštěvu Římských lázní lze vyměnit za prohlídku Oxfordu.

Odjezd v 8:00 (návrat v cca 20:00) – denně

Cena: 3 190 Kč/osoba

Kontaktní formulář
[recaptcha]

 

Doporučené zájezdy

Varna z Prahy

Varna z Prahy

Bulharská Varn z Prahy s ubytováním se snídaní nebo s all inclusive
Prodej skončil
Více info
Zahrady Keukenhof 2021

Zahrady Keukenhof 2021

Poznejte s námi krásy největšího květinového parku v Holandsku.
Prodej skončil
Více info