MENU

O nás

V cestovní kanceláři Triplo pro Vás každý den vyhledáváme ty nejlevnější letenky, jízdenky a nabídky ubytování, ze kterých následně připravujeme výhodné balíčky. Naši cestovní kancelář provozuje kmenová společnost Collorito s.r.o., se kterou již více jak 10 let působíme také jako cestovní agentura.

Pro naše klienty denně připravujeme balíčky navzájem sladěných služeb za rozumnou cenu – abychom připravili ty nejaktuálnější a nejzajímavější nabídky, je náš celý sytém online.

Jaké jsou hlavní znaky našich zájezdů?

  • Ověřené destinace – zájezdy připravujeme především do námi ověřených destinací, abychom Vám mohli poskytnout veškeré informace včetně osobních zkušeností
  • Výhodná doprava – veškeré naše zájezdy obsahují vhodné způsoby, časové polohy a především finančně přijatelné dopravní služby. U leteckých zájezdů spolupracujeme především s nízkonákladovými dopravci, z jejichž nabídky vybíráme ty nejzajímavější termíny.
  • Vybrané ubytování – hotely v našich zájezdech jsou vybírány na základě naší osobní zkušenosti, zkušeností ostatních klientů, úrovně poskytovaných služeb a dobré dostupnosti.
  • Individuální přístup – na našich stránkách si můžete najít nejprodávanější zájezdy, takové nabídky však vždy přizpůsobujeme konkrétnímu klientovi podle jeho přání. Jako jedna z mála CK Vám rovněž nabízíme možnost sestavit si vlastní zájezd podle Vašich přání a potřeb.
  • Maximální pojistné krytí – naše společnost je řádně pojištěna proti úpadku, CK je navíc pojištěna pro případy, které základní pojistkou kryty nejsou. Jako volitelné pak nabízíme také cestovní pojištění včetně pojištění pro případ storna zájezdu.
  • Pomocná ruka – jsme s Vámi vždy v kontaktu. Ať už potřebujete pomoci při nákupu zájezdu, poradit s cestou nebo se ocitnete v nesnázích během cesty.
  • Férové nabídky – veškeré nabídky na našich stránkách denně aktualizujeme, uvádíme celkové náklady a podmínky, které je pro získání takové ceny dodržet.