MENU

Základní informace

 • Adresa hotelu

  Avenue Des Olympiades, 94120 Fontenay-sous-Bois, Francie

 • Počet hvězd

  4

 • Strava

  Snídaně

 • Vzdálenost do centra

  15 minut MHD

 • WiFi

  Zdarma

Hodnocení hotelu na webu TripAdvisor:

Hotel Mercure Paris Val de Fontenay je dobře hodnocený čtyřhvězdičkový hotel na okraji centra Paříže. Hotel disponuje vlastní restaurací, terasou a fitness centrem. Všechny jeho pokoje jsou klimatizovány, denně uklízeny a mají vlastní koupelnu. Navíc je možné se v celém hotelu zdarma připojit k síti WiFi. V hotelu je možné podle dostupnosti zařídit také tří a čtyřlůžkový pokoj

Hotel má ideální polohu pro kombinaci návštěvy Paříže a Disneylandu. Stanice metra leží jen pár kroků od hotelu. Metro návštěvníky dopraví do 15 minut do centra Paříže, do zábavního parku Disneyland pak za 25 minut, vše bez nutnosti přestupovat.

Všem hostům je každé ráno servírována snídaně ve formě švédských stolů.

Volba tohoto hotelu je výhodná, pokud hledáme rozumný kompromis mezi dojezdovou dobou do centra Paříže a do Disneylandu. Hotel se nachází na hranici tarifní zóny 3, po kterou je možné zakoupit výhodné jízdenky na hromadnou dopravu pro centrum Paříže. Do Disneylandu je pak potřeba zakoupit samostatnou jednotlivou jízdenku. Cesta do centra města zabere od hotelu asi 15 minut, do Disneylandu asi 25 minut.

Galerie hotelu

Na místě může být vybírán městský poplatek, obvyklá výše 0,5 - 3 € za osobu a noc


Zájezdy s tímto hotelem

Disneyland Paříž

Disneyland Paříž

Navštivte s námi nejoblíbenější zábavní park Evropy.
od 10 190 Kč
Více info
Cena za zájezd pro jednu osobu. Minimálně 2 cestující na zájezd.