MENU

Základní informace

 • Adresa hotelu

  Via Ca‘ Marcello 19, 30172 Mestre, Itálie

 • Počet hvězd

  2

 • Strava

  Snídaně

 • Vzdálenost do centra

  10 minut vlakem

 • WiFi

  Zdarma

Hodnocení hotelu na webu TripAdvisor:

AO Hotel Venezia Mestre je hotel, který se nachází v pevninské části Benátek zvané Mestre. Všech jeho 70 pokojů je vybaveno vlastní koupelnou, klimatizací a bezplatným pokrytím Wi-Fi sítí.

Hotel má strategickou polohu přímo u vlakové stanice Mestre, kam se hosté dopraví přímým transferem z letiště. Pro cestu do ostrovních Benátek následně využijí vlakové spoje, které je dovezou ze stanice Mestre do centra ostrovních Benátek za 10 minut.
V okolí hotelu navíc najedete spoustu restaurací, stánků s rychlým občerstvením a rovněž nedaleký obchodní dům.

Všem hostům je každé ráno servírována snídaně ve formě švédských stolů.

Proč zrovna tento hotel?

Hotel byl otevřen v roce 2017, jedná se tak o jeden z nejnovějších hotelů, které Benátky nabízejí. V hotelu tak najdeme to nejnovější vybavení, které vám pobyt zpříjemní.
Hotel je sice označen jako 2*, vybavením i službami ale spoustu 3* hotelů v Benátkách strčí do kapsy.

Zásadní výhodou tohoto hotelu je jeho poloha. Hotel najdeme jen 300 m od zastávky, kam přijíždí transfer z letiště (z letiště Marco Polo jede expresní transfer jen 17 minut).
Pro svou cestu do ostrovních Benátek pak využijete vlakového spojení ze stanice Mestre (jen 400 metrů od hotelu) na hlavní vlakovou zastávku St. Lucia, která je ideálně položena hned vedle mostu Ponte degli Scalzi. Jízdenky na vlak si zakoupíte přímo na vlakové stanici, nejrychleji v automatu za 1,30 € v jednom směru. Ve špičce jezdí vlaky z Mestre do St. Lucia každých 5 minut a cesta jim zabere jen 10 minut.

Díky poloze nedaleko vlakové zastávky najdeme v okolí na rozdíl od hotelů, které jsou umístěny přímo v ostrovních Benátkách, kompletní místní vybavenost. Najdeme zde restaurace, bary, obchůdky, rychlé občerstvení i obchodní dům.

Galerie hotelu

Na místě může být vybírán městský poplatek, obvyklá výše 0,5 - 3 € za osobu a noc


Zájezdy s tímto hotelem

Benátky

Benátky

Vydejte se s námi do romantických Benátek. V ceně zájezdu je letenka z Prahy, transfer z letiště a ubytování se snídaní.
od 9 390 Kč
Více info
Cena za zájezd pro jednu osobu. Minimálně 2 cestující na zájezd.