MENU

Základní informace

Vydejte se v listopadu za exotikou do Vietnamu. Na fischer.cz pořídíme za výhodnou cenu zájezd do Vietnamu se snídaní a odletem z Prahy za 15 630 Kč/osoba.

	
			

Cena obsahuje

 • Letenka z Prahy do Phu Quoc a zpět

  Přímá linka z Prahy

 • Transfer z letiště na hotel a zpět

  Autobusový transfer přímo k hotelu

 • Melia Vinpearl Phu Quoc *****

  Meliá Vinpearl Phu Quoc se nachází v malebné severozápadní části ostrova. Je obklopený nádhernou přírodou v podobě nedotčených pláží, klidných jezer a vlnících se vrchů v pozadí. V blízkosti hotelu se také nachází zábavní park VinWonders, Vinpearl Safari Park a nakupovací a zábavní komplex Grand World Phu Quoc. Resort je rozsáhlý a po areálu je tedy možnost se přepravovat hotelovými "tuk-tuky" nebo je zde možnost si zapůjčit kolo.

 • Snídaně

  Snídaně v bufetových resturacích (mezinárodní či asijská)

Cena neobsahuje

 • Cestovní pojištění a pojištění pro případ storna

  Možné sjednat u cestovní kanceláře

 • Parkovaní u letiště v Praze

  Možné sjednat u cestovní kanceláře


Popis dopravy

 • Letenka doprava:
 • Praha - Phu Quoc - Praha
 • Let tam: 30. 11. 2023 (čt), 20:20 - 1. 12. 2023 (pá), 13:05
 • Let zpět: 8. 12. 2023 (pá), 15:05 - 21:35

Popis ubytování

Melia Vinpearl Phu Quoc *****

Poloha Meliá Vinpearl Phu Quoc se nachází v malebné severozápadní části ostrova. Je obklopený nádhernou přírodou v podobě nedotčených pláží, klidných jezer a vlnících se vrchů v pozadí. V blízkosti hotelu se také nachází zábavní park VinWonders, Vinpearl Safari Park a nakupovací a zábavní komplex Grand World Phu Quoc. Resort je rozsáhlý a po areálu je tedy možnost se přepravovat hotelovými "tuk-tuky" nebo je zde možnost si zapůjčit kolo. Vybavení Recepce, 522 vil, 3 bazény, soukromá pláž, 5 restaurací, 4 bary, posilovna, spa, dětský klub, 18 jamkové golfové hřiště, konferenční místnosti Pokoje Ubytování je ve vilkách. Každá vilka je rozdělena do několika pokojů a má společnou místnost (vstupní hala) a sdílený bazének. Zábava Denní a večerní zábavní program (živá hudba, ohnivá show, ochutnávka vín, kurz přípravy vietnamské kávy, kurzy vaření, párty u bazénu při západu slunce) Klub pro dospělé Motion v termínu 29.10.2023-14.5.2024. Stravování Snídaně: Snídaně v bufetových resturacích (mezinárodní či asijská) Pláž Soukromá pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře Sportovní nabídka Zdarma: plážový volejbal, aqua gym, jóga, posilovna, fitness skupinové lekce, kola, kajak (All Inclusive) Za poplatek: motorizované vodní sporty Děti Dětská herna, animační programy

detail hotelu
Hodnocení hotelu na webu TripAdvisor:

Nezávazná rezervace zájezdu

1 TERMÍN ZÁJEZDU


Změnit termín

2 ZÁKAZNÍK - cestující vyplníte v dalším kroku

Mám kupón

3 Slevový kupón

Doporučené zájezdy

DUBAJ z Prahy za skvělou cenu

DUBAJ z Prahy za skvělou cenu

3* zájezd do Dubaje s odletem z Prahy
16 990 Kč
Více info
All-inclusive zájezd do EGYPTA

All-inclusive zájezd do EGYPTA

4* zájezd s all inclusive do Egypta s odletem z Prahy.
8 190 Kč
Více info