MENU
!Platnost nabídky vypršela

Základní informace

Vydejte se v říjnu do vyhřátého Tuniska. Na fischer.cz pořídíme za výhodnou cenu all-inclusive zájezd do Tuniska v destinaci Djerba s odletem z Prahy za 9 990 Kč/osoba.

	
			

Cena obsahuje

 • Letenka z Prahy do Djerby a zpět

  Přímá linka z Prahy

 • Transfer z letiště na hotel a zpět

  Autobusový transfer přímo k hotelu

 • Djerba Resort ****

  Pohodový hotel v centru turistické zony cca 400 m od pláže. Nákupní, zábavní možnosti, diskotéky a restaurace v bezprostřední blízkosti hotelu. Hotel doporučujeme klientům vyhledávajícím zábavu.

 • All inclusive

  Snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Odpolední snack. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (08.00–24.00 hod.). 1 x pobyt večeře v á la carte restauraci (nutná rezervace).

 • Služby delegáta

Cena neobsahuje

 • Cestovní pojištění a pojištění pro případ storna

  Možné sjednat u cestovní kanceláře

 • Parkovaní u letiště v Praze

  Možné sjednat u cestovní kanceláře

 • Občerstvení na palubě letedla

  Možné sjednat u cestovní kanceláře


Popis dopravy

 • Letenka doprava:
 • Praha - Djerba - Praha
 • Let tam: 10. 10. 2023 (út), 11:05 - 12:55
 • Let zpět: 17. 10. 2023 (út), 13:45 - 17:45

Popis ubytování

Djerba Resort ****

Poloha Pohodový hotel v centru turistické zony cca 400 m od pláže. Nákupní, zábavní možnosti, diskotéky a restaurace v bezprostřední blízkosti hotelu. Hotel doporučujeme klientům vyhledávajícím zábavu. Vybavení 416 pokojů ve 3 dvoupatrových budovách, vstupní hala s recepcí, směnárnou a bankomatem, hlavní restaurace, restaurace à la carte, několik barů, maurská kavárna, diskotéka, obchůdky, bankomat, konferenční místnost, vnitřní bazén (mimo hlavní sezonu). V zahradě bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci. Pokoje Dvoulůžkový pokoj: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace (v hlavní sezoně), telefon, TV/sat., trezor (za poplatek), minibar (na vyžádání za poplatek), balkon nebo terasa. Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Čtyřlůžkový pokoj: prostornější. Zábava Pravidelné denní a večerní animační a zábavné programy pro všechny věkové kategorie. Stravování All Inclusive Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Odpolední snack Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (08.00–24.00 hod.) 1 x pobyt večeře v á la carte restauraci (nutná rezervace) Pláž Hotelová pláž se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře cca 400 m přes málo frekventovanou silnici. Doprava na pláž možná i hotelovým vláčkem zdarma. Lehátka a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci. Bar na pláži (pouze nealko). Sportovní nabídka Zdarma: tenis (osvětlení za poplatek), minigolf, lukostřelba, pétanque, stolní tenis, volejbal a další sportovní aktivity v rámci animačních programů, nemotorizované vodní sporty na pláži. Za poplatek: fitness, biliár, motorizované vodní sporty na pláži. Děti Oddělené brouzdaliště s malou skluzavkou do vody, dětské hřiště, miniklub.

detail hotelu
Hodnocení hotelu na webu TripAdvisor:

Nezávazná rezervace zájezdu

1 TERMÍN ZÁJEZDU


Změnit termín

2 ZÁKAZNÍK - cestující vyplníte v dalším kroku

Mám kupón

3 Slevový kupón

Doporučené zájezdy

VIETNAM z Prahy za skvělou cenu

VIETNAM z Prahy za skvělou cenu

5* zájezd do Vietnamu s odletem z Prahy
34 790 Kč
Více info
SENEGAL z Prahy s all-inclusive

SENEGAL z Prahy s all-inclusive

4* all-inclusive zájezd do Senegalu s odletem z Prahy.
29 990 Kč
Více info