MENU
!Platnost nabídky vypršela

Základní informace

Vydejte se v říjnu do vyhřátého Tuniska. Na fischer.cz pořídíme za výhodnou cenu all-inclusive zájezd do Tuniska v destinaci Monastir s odletem z Prahy za 9 990 Kč/osoba.

	
			

Cena obsahuje

 • Letenka z Prahy do Monastiru a zpět

  Přímá linka z Prahy

 • Transfer z letiště na hotel a zpět

  Autobusový transfer přímo k hotelu

 • Marabout ***

  Oblíbený hotel v tradičním tuniském stylu nedaleko centra města přímo u pláže. V okolí hotelu se nacházejí restaurace, bary a obchůdky. Doporučujeme méně náročným klientům, kteří chtějí přes den v klidu relaxovat na pláži a v noci si vychutnat rušný noční život.

 • All inclusive

  Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Lehké občerstvení během dne. Neomezené množství rozlévaných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby (10.00-23.00 hod.).

 • Služby delegáta

Cena neobsahuje

 • Cestovní pojištění a pojištění pro případ storna

  Možné sjednat u cestovní kanceláře

 • Parkovaní u letiště v Praze

  Možné sjednat u cestovní kanceláře

 • Občerstvení na palubě letedla

  Možné sjednat u cestovní kanceláře


Popis dopravy

 • Letenka doprava:
 • Praha - Monastir - Praha
 • Let tam: 27. 10. 2023 (pá), 12:00 - 13:35
 • Let zpět: 3. 11. 2023 (pá), 14:25 - 17:05

Popis ubytování

Marabout ***

Hotel Oblíbený hotel v tradičním tuniském stylu nedaleko centra města přímo u pláže. V okolí hotelu se nacházejí restaurace, bary a obchůdky. Doporučujeme méně náročným klientům, kteří chtějí přes den v klidu relaxovat na pláži a v noci si vychutnat rušný noční život. Vzdálenost pláž: 0 m letiště: 19 km centrum: 1.5 km nákupní možnosti: 100 m Pokoj Dvoulůžkový pokoj centrálně ovládaná klimatizace (hlavní sezona) telefon TV/sat. koupelna/WC většina pokojů s balkonem (všechny 4-lůžkové bez balkonu) Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Suita: prostornější Vybavení hotelu vstupní hala s recepcí hlavní restaurace bar snack bar Wi-Fi na recepci (zdarma) trezor na recepci (za poplatek) obchod se suvenýry kadeřnictví bazén malý aquapark krytý bazén dětské hřiště Popis pláže písčitá (lehátka, slunečníky, matrace zdarma) Sportovní aktivity zdarma animační a večerní programy Sportovní aktivity za příplatek vodní sporty na pláži Strava All Inclusive Snídaně, obědy a večeře formou bufetu Lehké občerstvení během dne Neomezené množství rozlévaných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby (10.00-23.00 hod.) Upozornění: lze čerpat v místech a časech určených hotelem

detail hotelu
Hodnocení hotelu na webu TripAdvisor:

Nezávazná rezervace zájezdu

1 TERMÍN ZÁJEZDU


Změnit termín

2 ZÁKAZNÍK - cestující vyplníte v dalším kroku

Mám kupón

3 Slevový kupón

Doporučené zájezdy

Zájezd do DUBAJE z Prahy

Zájezd do DUBAJE z Prahy

3* zájezd do Dubaje s odletem z Prahy
18 680 Kč
Více info
SENEGAL z Prahy s all-inclusive

SENEGAL z Prahy s all-inclusive

4* all-inclusive zájezd do Senegalu s odletem z Prahy.
29 990 Kč
Více info