MENU
!Platnost nabídky vypršela

Základní informace

Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Jordánsku. Na fischer.cz pořídíme za výhodnou cenu all inclusive zájezd do Jordánska s odletem z Prahy za 16 490 Kč/osoba.

	
			

Cena obsahuje

 • Letenka z Prahy do Aqaby a zpět

  Přímá linka z Prahy

 • Transfer z letiště na hotel a zpět

  Autobusový transfer přímo k hotelu

 • Grand Tala Bay Resort *****

  Hotelový komplex se nachází přímo u písečné pláže v oblasti Tala Bay s restauracemi, obchůdky a marinou s promenádou, cca 20 Km od letiště Aqaba a 15 Km od centra.

 • All inclusive

  Hlavní restaurace: 7.00–10.30 snídaně formou studeného i teplého bufetu. 13.00–15.30 oběd formou bufetu s výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů. 19.00–22.30 večeře formou bufetu s výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů.

Cena neobsahuje

 • Cestovní pojištění a pojištění pro případ storna

  Možné sjednat u cestovní kanceláře

 • Parkovaní u letiště v Praze

  Možné sjednat u cestovní kanceláře


Popis dopravy

 • Letenka doprava:
 • Praha - Aqaba - Praha
 • Let tam: 23. 10. 2023 (po), 13:45 - 19:20
 • Let zpět: 30. 10. 2023 (po), 19:25 - 22:00

Popis ubytování

Grand Tala Bay Resort *****

Poloha Hotelový komplex se nachází přímo u písečné pláže v oblasti Tala Bay s restauracemi, obchůdky a marinou s promenádou, cca 20 Km od letiště Aqaba a 15 Km od centra. Vybavení hotelu Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar na pláži, bar u bazénu, lobby bar, konferenční místnost, obchod se suvenýry, bar u bazénu (snack bar), 4 bazény- 1 v zimě vyhřívaný. Pokoje Dvoulůžkový pokoj: individuálně ovládaná klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, minibar (zdarma naplněn 1x za pobyt nealkoholickými nápoji), Wi-Fi (zdarma), koupelna/WC (vysoušeč vlasů), trezor (zdarma), set na přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa, výhled zahrada, dítě sdílí lůžko s dospělými osobami. Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Dvoulůžkový pokoj, Přistýlka: možnost přistýlky pro dítě, při obsazenosti 2 dospělé osoby+ 2 děti je poskytována pouze 1 přistýlka Dvoulůžkový pokoj, Superior: výhodnější poloha, výhled zahrada nebo částečný výhled moře a bazén Dvoulůžkový pokoj, Přistýlka, Superior: možnost přistýlky pro dítě, při obsazenosti 2 dospělé osoby+ 2 děti je poskytována pouze 1 přistýlka Dvoulůžkový pokoj, Deluxe: výhodnější poloha, prostornější, výhled zahrada nebo částečný výhled moře a bazén Dvoulůžkový pokoj, Deluxe, Přistýlka: možnost přistýlky pro dítě, při obsazenosti 2 dospělé osoby+ 2 děti je poskytována pouze 1 přistýlka Family Suita, přistýlka: prostornější místnost oddělená posuvnými dveřmi od obývací části, při obsazenosti 2 dospělé osoby+ 2 děti je poskytována pouze 1 přistýlka Zábava Animační programy a večerní programy. Stravování All Inclusive Hlavní restaurace: 7.00–10.30 snídaně formou studeného i teplého bufetu, káva, čaj, džus – ne fresh, voda, 13.00–15.30 oběd formou bufetu s výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů, 1x pivo nebo 1x víno nebo 1x nealko nápoj, (místní výroby, rozlévané), 19.00–22.30 večeře formou bufetu s výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů, 1x pivo nebo 1x víno nebo 1x nealko nápoj (místní výroby, rozlévané) Bar Bay Watch (u pláže): 15.00–17.00 odpolední svačina formou bufetu, 10.30–19.00 káva, čaj, nealkoholické nápoje, 12.00-15.30 pivo (místní výroby, rozlévané) Bar Heat Wave (u bazénu): 19.00–23.00 káva, čaj, nealkoholické nápoje, pivo a vybrané druhy alkoholických nápojů (vše místní výroby, rozlévané) Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání se mohou změnit. Stravování začíná check-inem a končí check-outem. Mimo tuto dobu si klienti v případě zájmu nápoje a jídlo platí. Pláž Písečná pláž s pozvolným vstupem přes korálové podloží (doporučujeme boty do vody). Léhátka, slunečníky a osušky zdarma, plážový bar. Sportovní nabídka Zdarma: fitness, šnorchlování, potápění. Za poplatek: vodní sporty na pláži. Děti Dětský bazén, dětské skluzavky, miniklub.

detail hotelu
Hodnocení hotelu na webu TripAdvisor:

Nezávazná rezervace zájezdu

1 TERMÍN ZÁJEZDU


Změnit termín

2 ZÁKAZNÍK - cestující vyplníte v dalším kroku

Mám kupón

3 Slevový kupón

Doporučené zájezdy

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA z Prahy s all-inclusive

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA z Prahy s all-inclusive

4* all-inclusive zájezd do Dominikánské republiky s odletem z Prahy
19 990 Kč
Více info
DUBAJ z Prahy za skvělou cenu

DUBAJ z Prahy za skvělou cenu

3* zájezd do Dubaje s odletem z Prahy
16 990 Kč
Více info