MENU

Garance změny zájezdu

U vybraných zájezdů nově nabízíme možnost zájezd garantovat. Pojištění storna totiž u žádné pojišťovny nekryje rizika spojená s vyšší mocí, kterých se díky naší garanci nemusíte obávat.

Na jaké zájezdy garance platí?
Garance platí na vybrané zájezdy označené zeleným štítkem. U každého zájezdu, na který se garance vztahuje navíc najdete informaci o garanci přímo ve službách, které zájezd obsahuje.

Proti čemu mě garance ochrání?
Garance změny termínu nebo destinace vás ochrání u nepředvídatelných rizik v cílové destinaci, kterými byly v minulosti například nepokoje, povodně, hrozby teroristického útoku nebo omezení způsobené šířením koronaviru. Pro uznání garance je rozhodující doporučení ministerstva zahraničí, případně místního rozvoje, necestovat do daného regionu.

Jak garance funguje?
Pokud bude doporučeno necestovat do destinace, do které máte zakoupený zájezd, nabídneme vám bez poplatku přesun vašeho zájezdu na alternativní termín, ve kterém se dá předpokládát, že bude situace v destinaci již vyřešena. Rovněž nabídneme případnou změnu destinace v dané cenové relaci. Zájezd není možné na základě této garance zrušit bez storno poplatku.

Zájezdy, které obsahují výše uvedenou garanci najdete zde.