MENU
!Platnost nabídky vypršela

Základní informace

Vydejte se v říjnu do vyhřátého Tuniska. Na fischer.cz pořídíme za výhodnou cenu all-inclusive zájezd do Tuniska v destinaci Monastir s odletem z Prahy za 12 990 Kč/osoba.

	
			

Cena obsahuje

 • Letenka z Prahy do Monastiru a zpět

  Přímá linka z Prahy

 • Transfer z letiště na hotel a zpět

  Autobusový transfer přímo k hotelu

 • Club Tropicana ***

  Oblíbený hotelový komplex ležící přímo u písečné pláže v krásné oblasti Monastir. Historické centum Sousse vzdáleno cca 12 km, centrum Monastiru se starobylou medinou cca 7 km.

 • All inclusive

  Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Lehký snack během dne. Lehký pozdní snack. Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00-23.00 hod.).

 • Služby delegáta

Cena neobsahuje

 • Cestovní pojištění a pojištění pro případ storna

  Možné sjednat u cestovní kanceláře

 • Parkovaní u letiště v Praze

  Možné sjednat u cestovní kanceláře

 • Občerstvení na palubě letedla

  Možné sjednat u cestovní kanceláře


Popis dopravy

 • Letenka doprava:
 • Praha - Monastir - Praha
 • Let tam: 24. 10. 2023 (út), 18:10 - 19:45
 • Let zpět: 31. 10. 2023 (út), 20:35 - 23:15

Popis ubytování

Club Tropicana ***

Poloha Oblíbený hotelový komplex ležící přímo u písečné pláže v krásné oblasti Monastir. Historické centum Sousse vzdáleno cca 12 km, centrum Monastiru se starobylou medinou cca 7 km. Vybavení hotelu 312 pokojů (3 budovy, 4 patra, výtah), vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, bar, snack bar, lobby bar, kavárna, obchodní arkáda, Wi-Fi v lobby, konferenční místnost, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, osušky za poplatek, dětský bazén, bazén se skluzavkami, vnitřní bazén, miniklub, dětské hřiště. Pokoje Dvoulůžkový pokoj: koupelna/WC, centrální klimatizace (v hlavní sezoně), telefon, TV/sat., minibar za poplatek, trezor za poplatek, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady. Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Dvoulůžkový poko, Výhled na moře: viz dvoulůžkový pokoj, výhled moře. Čtyřlůžkový pokoj: prostornější. Čtyřlůžkový pokoj, Výhled na moře: prostornější, výhled na moře. Zábava Pravidelné denní animační programy pro děti i dospělé, večerní zábavné programy a show nebo živá hudba. Stravování All Inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Lehký snack během dne Lehký pozdní snack Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00-23.00 hod.) Pláž Světlá písečná pláž s velmi pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma, osušky za poplatek. Bar na pláži. Sportovní nabídka Zdarma: stolní tenis, minigolf, volejbal a další sportovní aktivity v rámci animačních programů. Za poplatek: vodní sporty na pláži, golf (cca 3,5 km), diskotéka. Děti Dětský bazén, bazén se skluzavkami, hřiště, miniklub (4–12 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

detail hotelu
Hodnocení hotelu na webu TripAdvisor:

Nezávazná rezervace zájezdu

1 TERMÍN ZÁJEZDU


Změnit termín

2 ZÁKAZNÍK - cestující vyplníte v dalším kroku

Mám kupón

3 Slevový kupón

Doporučené zájezdy

VIETNAM z Prahy za skvělou cenu

VIETNAM z Prahy za skvělou cenu

5* zájezd do Vietnamu s odletem z Prahy
15 630 Kč
Více info
EGYPT z Prahy s all-inclusive

EGYPT z Prahy s all-inclusive

4* all-inclusive zájezd do Egypta s odletem z Prahy.
7 990 Kč
Více info